Вишивка хрестиком для дітей: що готує продовження Золотої колекції

Теплі мамині обійми, цікаві пригоди і непідробна віра в справжні дива… Усе це – наші найкращі дитячі роки, приємні спогади про які супроводжують людину протягом всього її життя! А ще дитинство – це неймовірний затишок і могутня енергетика ручної вишивки, подарованої малюку найріднішими людьми. Саме тому вишивка хрестиком для дітей завжди буде актуальною!

вишивка хрестиком для дітей

Нова книга «Золотої колекції української вишивки»

Мамина любов, втілена у вишитих спеціально для донечки чи синочка речах – безцінна. Саме тому, обираючи тему для продовження «Золотої колекції української вишивки», ми перш за все подумали про наших любих дітлахів!

вишивка хрестиком для дітей

Книга, яка вийде з друку вже незабаром, матиме назву «Солодке дитинство», а зібрані в ній будуть найкращі схеми для вишивання хрестиком дитячої тематики. Тут ви зможете знайти і яскраві сюжети для картинок, і симпатичні вишиті подушечки, і оригінальний ростомір, і навіть абетку із буквами та цифрами!

Сподобаються вишивальницям і чудові авторські варіанти вишиванок для дітей, які люб’язно надала для книги Іванна Сивак. Сукня, сорочечки для хлопчиків та дівчаток і надзвичайно милий хрестильний набір надихнуть вас на створення приємних подарунків для найрідніших!

вишивка хрестиком для дітей

А ще нова книга порадує рукодільниць детальним покроковим майстер-класом із пошиття метелика від талановитої майстрині Оксани Купецької. Така річ може виконувати роль цікавого аксесуара як для хлопчика – у вигляді краватки, так і для дівчинки – у вигляді обруча. Ну і звичайно, багато схем для вишивання таких метеликів – на ваш вибір!

вишивка хрестиком для дітей

Дочекайтеся виходу книги «Солодке дитинство», скористайтеся нашими ідеями і дозвольте своїй дитині відчувати себе улюбленою разом з вашою вишивкою! Книгу можна буде замовити на сайті www.dianaplus.com

З любов’ю до вишивки і читачів, редактор серії книг «Золота колекція української вишивки» Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *