Вирізання з паперу, яким ви його й не уявляли: підбірка фантастичних робіт

Папір – дуже багатогранний матеріал для творчості. З нього можна виготовити безліч найрізноманітніших хенд-мейд поробок, а працювати з ним цікаво і дорослим, і дітям. Ми вже колись писали про техніку квілінгу – мистецтво виготовлення художніх композицій із паперових смужок. А сьогодні хочемо розповісти про вирізання з паперу, за допомогою якого талановиті майстри створюють справжні скульптури та об’ємні ілюстрації!

вирізання з паперу

Неймовірне вирізання з паперу: познайомтеся зі справжніми шедеврами

Російська художниця Марина Адамова вирізає з паперу чудові портрети та багатошарові ілюстрації. Серед її улюблених тематик: знаменитості та природа.

Мешканка Великобританії Шер Крістофер – визнаний майстер паперової скульптури. Її унікальний стиль вражає надзвичайно вдалим відтворенням емоцій та міміки персонажів, а також увагою до найдрібніших деталей:

Сабіна Карнік з Індії володіє різними техніками роботи з папером, в тому числі квілінгом та, власне, вирізанням за допомогою канцелярського ножа. Її пейзажі та сценки з життя тварин вражають реалістичністю:

А от роботи японця Хідехару Найто (Hideharu Naitoh) настільки яскраві і захоплюючі, що викликають у глядачів непідробний захват! Фантазія у цього майстра просто безмежна, переконайтеся самі:

Більше робіт Хідехару можна переглянути на його сайті.

Ну як, ви вже пішли шукати кольоровий папір і ножиці? І правильно, адже ніколи не пізно спробувати себе в новому різновиді хенд-мейд технік! Успіхів!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *