Весняний декор будинку: 4 ідеї для чудового настрою!

Перші сонячні промінчики все впевненіше зігрівають землю, а в повітрі нарешті відчувається прихід довгожданої весни! Саме в цей період, коли після зими так не вистачає яскравих фарб, нам завжди хочеться оновити й змінити навколишній простір. Весняний декор будинку – найпростіший спосіб зробити це! Позбавтеся від вже неактуальних «зимових» елементів інтер’єру, замініть фіранки на більш прозорі й світлі, додайте трішки весняної атрибутики – і побачите, як легко буде дихатися у вашій оновленій оселі!

Весняний декор

Весняний декор: 4 ідеї для дому

Створити приємну весняну атмосферу в будинку не так уже й складно – ми впевнені, що у вас вже є кілька перевірених часом ідей. Але й нові знання ніколи не завадять, тому сміливо беріть на озброєння наші підказки!

Квіти в оригінальних вазочках

Ніжні чи яскраво-барвисті, великі чи дрібні – квіти завжди будуть найкращим способом заявити про прихід весни! А щоб оформити букетики більш оригінально, використовуйте не звичайні вази чи горщики, а однакові скляні бутлики – така подача виглядає дуже цікаво:

Завжди актуальні свічки

Мерехтливі вогники, приємні кольори, вишуканий декор підсвічників – і вас уже огортає особливий настрій! Для весни найкраще обирати свічки з легкими квітковими ароматами.

Пташиний щебіт

Ніхто не буде сперечатися з тим, що одним із головних символів приходу весни є мелодійний спів пташок, які вже зовсім скоро почнуть вити свої гніздечка. Використайте цю тему в декоруванні приміщень і переконайтеся, що теплі й сонячні дні вже дуже близько!

Звичайні речі в незвичайному оформленні

Ще одним цікавим способом додати «родзинку» вашій оселі є оригінальний підхід до декорування звичайних, здавалося б, предметів. Стара драбина, пуста рама від картини, простий кошик чи ліхтар – всі ці непримітні речі можуть заграти абсолютно новими барвами! Використовуйте все: квіти, гілочки, пір’я, кольорові фарби – і отримуйте новий предмет для захоплення!

Сподіваємось, наші ідеї надихнули вас на велике весняне оновлення, тож нехай ваші дизайнерські експерименти будуть вдалими!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *