Паперові гірлянди та вінки з листочків: майстер-клас та цікаві ідеї для осені!

Улюблене тепле літечко залишилося позаду, тож настав час не менш красивої золотої чарівниці осені! А щоб зустріти її якнайкраще, можна по-новому прикрасити свій дім: паперові гірлянди та інший декор на осінню тематику виготовляється швидко і легко, а радості приносить дуже багато! Ну як, готові зустрічати осінь? Тоді поїхали!

паперові гірлянди

Віночки з паперового листя

Одним із найпростіших способів декорування дверей та стін вашого будинку можуть стати віночки, виготовлені з природніх матеріалів: листків, шишок, жолудів та ін. Але не менш красивими, а інколи навіть більш довговічними можуть бути листочки, вирізані з кольорового або пофарбованого вами власноруч паперу! Так навіть цікавіше, згідні?

Паперові гірлянди для осені

Не менш гарно виглядатимуть і паперові гірлянди в осінніх кольорах, якими можна прикрасити камін, двері, вікна чи навіть книжкові полиці. Такий «хенд мейд» декор відразу додасть вашому помешканню яскравого осіннього настрою!

Як зробити гірлянду з паперового листя

А виготовити найпростішу паперову гірлянду дуже легко. Вам знадобляться такі матеріали:

  • коричневий крафт-папір;
  • картон;
  • олівець;
  • ножиці;
  • червона, оранжева, жовта і золота фарби;
  • губка і пензлик;
  • малий дирокол;
  • стрічка.

Послідовність роботи:

1. На лист картону від руки нанесіть шаблони листочків (найзвичайнісінький листок зможе намалювати будь-хто, навіть дитина).

2. Виріжте картонні шаблони листочків та використайте їх для вирізання листків з крафт-паперу.

паперові гірлянди3. За допомогою губки та пензля пофарбуйте листочки в різні кольори: можна накладати по кілька шарів фарби, частково розтушовуючи їх, щоб досягти ефекту нерівномірного забарвлення.

паперові гірлянди4. Після того, як листочки висохнуть, можна написати на кожному смішні побажання або послання – особливо це сподобається вашим дітям! Потім необхідно скласти кожен листочок навпіл та нанизати їх на стрічку. В подальшому таку гірлянду можна використовувати для гри, наприклад, кожен повинен підійти до гірлянди із заплющеними очима і доторкнутися до листочка з передбаченням, яке чекатиме його цієї осені!

паперові гірлянди

Створюйте власні чудові віночки та гірлянди, прикрашайте свій дім, і нехай ваша осінь буде багатою на приємні враження!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *