«Палітра тепла»: затишна крамничка рукотворів у центрі Тернополя

Сюди йдуть ті, хто не погоджується на мас-маркет, хто шукає чогось незвичайного й оригінального, хто цінує душевну атмосферу та індивідуальний підхід. Це затишне місце відоме вже багатьом шанувальникам ручної праці – мова йде про тернопільську студію-крамницю рукотворів під назвою «Палітра тепла»! Ми поспілкувалися із власницею студії Оксаною Чмиленко і розпитали про тонкощі ведення сімейного бізнесу.

Палітра тепла

Оксана Чмиленко

«Палітра тепла»: з чого все починалося

«Діана-клуб»: Пані Оксано, у вас дуже затишно і красиво! І відразу запам’ятовується цікава назва! Чому саме «Палітра тепла»?

Оксана Чмиленко (далі: О.Ч.): Дякую! Назва обрана не випадково! Справа в тому, що ця крамничка – це наш маленький сімейний проект, наша родинна майстерня. Ми з чоловіком Олександром обоє творчі люди: він – художник, а я створюю вироби з вовни. Ось і вирішили поєднати в назві наші два покликання!

«Діана-клуб»: Дуже цікаво! А з чого все починалося? Як ви прийшли до рішення відкрити крамницю ручних виробів?

О.Ч.: Вперше така думка виникла тоді, коли в рамках Українських Днів Моди в Тернополі мої вироби були представлені в бутику українських дизайнерів «Прет-а-порте». Але, так як хотілося розвивати не лише напрям створення одягу, а й інші види творчості, зокрема живопис, з’явилася ідея створення сімейної студії ручних виробів. Вже коли ми домовилися про приміщення (крамниця знаходиться в центрі Тернополя, у торговому центрі «Атріум»), воно виявилося… завеликим лише для нас! Тому й було вирішено запросити до співучасті інших талановитих майстрів!

«Діана-клуб»: Чи були якісь сумніви, перешкоди на шляху до мрії?

О.Ч.: Звичайно, це нелегко. Як і в кожній роботі з людьми, у нас інколи виникали певні труднощі, ми кілька разів відкориговували стратегію спрямування бізнесу, але на сьогоднішній день працюємо вже дев’ятий місяць і сподіваємося на подальший успішний розвиток!

«Діана-клуб»: Так і буде! Розкажіть, будь-ласка, про представлені у вас вироби.

О.Ч.: Зараз у нас в наявності вироби від 35 майстрів, виконані більш ніж у 20 рукодільних техніках.  Техніки – як традиційні: гончарство, писанкарство (представлене навіть у прикрасах із яєчної шкарлупи), бісероплетіння, вишивка (одяг, прикраси, аксесуари, взуття), живопис, лялька-мотанка тощо; так і новітні – валяння, декупаж, скрапбукінг, гальваніка… У нас ви знайдете іграшки з фетру, картини, оригінальні аксесуари, автентичні прикраси, високоякісну косметику ручної роботи та ще багато цікавого! В майбутньому плануємо ще більше розширювати асортимент. На деякі з наших виробів можна поглянути у віртуальному режимі, на нашій сторінці «Палітра тепла» у Фейсбук.

«Діана-клуб»: Яким чином відбираєте вироби для своєї крамниці? Чи є якісь особливі вимоги до них?

О.Ч.: Перша і основна умова – це якість. Беручи річ до рук, можна побачити багато дрібниць, які характеризують відношення майстра до роботи, це завжди відчувається. Тому неякісним речам у нас місця немає! Друге: це повинна бути ручна робота, тобто виріб повинен бути унікальним, зробленим з душею.

В «Палітрі тепла» зібрані вироби майстрів не лише з Тернополя, а й із Вінниці, Рівного, Києва, Львова, Полтави та інших міст. Тож запрошуємо і вас відвідати цю сімейну студію й на собі відчути атмосферу затишку й добра!

Студія-крамниця рукотворів «Палітра тепла» знаходиться за адресою:

м. Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого 7, ТВЦ «Атріум» (2 поверх)

Фото і текст: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика