Оксана Полонець: сукні, що вражають красою!

Вишукане вечірнє вбрання, неймовірні весільні сукні, чоловічі й жіночі вишиванки надзвичайної краси – про одяг від талановитої української дизайнерки Оксани Полонець мріють усі! Адже ця тендітна жіночка настільки майстерно поєднує традиційну вишивку і сучасні модні течії, що результатом її праці стають справжні шедеври!

Оксана Полонець

Оксана Полонець

Оксана Полонець творить у власному неповторному стилі, тому її речі відразу вирізняються серед інших. Їх можна легко впізнати за такими особливостями:

  • сміливі кольорові поєднання (крім традиційного для вишиванок білого кольору тканини дизайнерка використовує також яскраві жовтий, зелений, вишневий, насичений синій та інші цікаві відтінки);
  • продуманий крій, легкі тканини та переважаюча довжина «максі», завдяки чому кожна сукня виглядає дуже жіночною;
  • і звичайно, головною родзинкою вбрання від Оксани Полонець є фантастичне оздоблення у вигляді розкішної вишивки!

Талант дизайнерки вже давно визнаний в Україні. Зокрема, в її сукнях полюблять красуватися вітчизняні зірки, деякі з яких вже є постійними клієнтами Дизайн-студії Оксани Полонець:

Оксана Полонець вражає на Оскарі 2016!

Одним з багатьох важливих досягнень Оксани Полонець є поява її суконь на червоній доріжці церемонії кінонагород «Оскар 2016», що відбулася нещодавно. Представники української делегації, яка представляла фільм-номінант «Зима у вогні», вирішили одягнутися на церемонію у вбрання виключно українських дизайнерів, серед яких була і Полонець. Ми впевнені, що її сукні з вишивкою вразили не одне жіноче серце!

Надзвичайно приємно бачити, як Україна все голосніше заявляє про себе на весь світ: і глибокими фільмами, удостоєними номінації на Оскар, і неймовірно вишуканим вбранням, представленим на високому рівні, і взагалі – чудовими й талановитими людьми!

Надзвичайні сукні від Оксани Полонець і справді варті найвищого визнання. Бажаємо їй ще більшого натхнення і чудових дизайнерських ідей, які втілюватимуться у нових прекрасних колекціях!

Автор: Вікторія Чорній

Фото: polonets.prom.ua, FB, karavan.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *