Неймовірні вироби з полімерної глини: 40 ідей для вашої творчості!

Уявіть собі пластичну масу для ліплення, яка дуже точно передає найдрібніші деталі й форми, чудово імітує різноманітні текстури, тішить око яскравими кольорами й може зберігатися в гарному стані дуже довго. Ну як – уявили й відразу подумали, що такого дива не існує? А от і ні! Неймовірно красиві й довговічні вироби з полімерної глини з легкістю доводять нам протилежне!

вироби з полімерної глини

Що ж таке полімерна глина?

Це спеціальна маса, схожа на пластилін, що використовується для ліпки та моделювання невеличких скульптурних композицій різноманітного призначення. Після формування готового виробу його запікають при температурі 100—130 °C, що надає йому твердості та довговічності. Саме це і є основною перевагою такого матеріалу, адже поробками з нього ми зможемо милуватися дуже довго!

вироби з полімерної глини

Що можна зробити з полімерної глини

Найпоширеніше застосування кольорової пластичної маси – виготовлення біжутерії. З полімерної глини виходять чудові підвіски, сережки, брошки та перстні. Майстер-клас по виготовленню кулонів можна знайти в новому журналі «Прикраси.ua» №1, який вже доступний для замовлення в інтернет-магазині «Діана плюс».

Ще цікавішим буде виріб, якщо поєднати використання маси для ліплення із мініатюрними скляними бутликами:

Використовують полімерну глину також для оригінального декорування посуду та аксесуарів, наприклад, жіночого дзеркальця:

Цікаво виглядають декоровані цією масою щоденники та нотатники, або просто картини та панно:

А скільки можна створити красивих фігурок!

Працювати з полімерною глиною можна і в домашніх умовах. Головне – не забувати добре провітрювати приміщення після роботи і не перевищувати вказану виробником температуру запікання, адже в процесі температурної обробки глина може виділяти токсичні речовини. Зате, якщо все буде зроблено за правилами, ви зможете похвалитися чудовими виробами, які підкреслять вашу індивідуальність! Творіть із задоволенням!

Автор: Вікторія Чорній

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *