Модні в’язані шапки 2017-2018: яскраві ідеї для стильного образу!

Головний убір – це останній штрих, без якого ваш образ не буде мати завершеного вигляду, а особливо в холодну пору року. А раз така справа, ми просто зобов’язані були підготувати для вас підбірку стильних ідей на сезон 2017-2018! Отже, зустрічайте: наймодніші в’язані шапки прийдешньої осені та зими!

в'язані шапки

Найпопулярніші моделі в’язаних шапок

Сучасна мода настільки демократична, що дозволяє обирати практично будь-який фасон головного убору. А їх є дуже багато, головне – віднайти свою! Найпопулярніші моделі в’язаних шапок, які не виходять з моди вже кілька сезонів підряд і утримуватимуть позиції й надалі:

  • Шапка крупної в’язки з помпоном
  • Лаконічна шапка-біні
  • Романтичний і дуже жіночний берет
  • Шапочка з вуаллю – для ультрамодних красунь, що не бояться експериментів!

В’язані шапки 2017-2018: основні тренди

Головною тенденцією при виборі модної в’язаної шапки майбутнього сезону залишається поєднання краси та комфорту. Ваш головний убір повинен не лише мати гарний вигляд, а й справді зігрівати вас в холодні осінньо-зимові дні! Найпопулярнішими залишаються функціональні й практичні шапки крупної в’язки, прикрашені хутряними помпонами, які можна носити в комплектах із такими ж снудами та рукавичками:

Кольорова гама тішить своєю яскравістю: популярні практично всі відтінки палітри, включно з класичними нейтральними кольорами. Досить цікаво виглядає також і меланж.

в'язані шапки

В’язані шапки пасують всім, потрібно тільки знайти свій фасон! Також не забувайте про гармонійне поєднання вашого головного убору із загальним стилем та кольоровою гамою гардеробу. Отже, беріть в руки спиці, нитки та гачок, обирайте цікаву модель та красивий фактурний візерунок і створюйте різні варіанти головних уборів. Будьте неповторними!

Автор: Вікторія ЧорнійДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *