Лялька-мотанка своїми руками: ідеальний набір для творчості!

Традиційна українська мотанка — це не просто забавка, а справжній сакральний оберіг вашої родини. Таємниці виготовлення таких ляльок беруть початок з давніх-давен, коли матері змотували тканину у вузлики і на цій основі створювали іграшки для своїх дітей. То чому б не продовжити таку хорошу традицію? Адже лялька-мотанка своїми руками – це найкраще з того, що ми можемо подарувати своїм найближчим людям!

лялька мотанка своїми руками

Лялька-мотанка своїми руками: з чого почати?

Перш ніж починати підготовку до виготовлення ляльки, необхідно налаштувати себе на позитивний лад. Адже все, що зроблене вами з хорошим настроєм, буде приносити власникам добро і забезпечувати захист. І навпаки: ні в якому разі не можна приступати до виготовлення ляльки з поганими думками!

Далі необхідно підготувати матеріали для виготовлення ляльки. Колись в українських домівках для цього використовувалися непотрібні шматки тканини, але тепер ми маємо можливість створити лялечку з гармонійно підібраних по кольору й фактурі тканин, і навіть прикрасити її намистом!

лялька мотанка своїми руками

Мова йде про вже готові набори, які укомплектовані всіма необхідними матеріалами для виготовлення ляльки-мотанки своїми руками. Такі комплекти для творчості дуже зручні, адже позбавляють вас від пошуків необхідного і дозволяють повністю зосередитися на творчому процесі.

Ще однією перевагою готових наборів для створення мотанок є наявність детальної покрокової інструкції, яка допоможе виготовити чудову лялечку навіть новачкам. Просто робіть послідовні кроки, що вказані в майстер-класі, і вже зовсім скоро результатом вашої праці стане чудова мотанка!

Інтернет-магазин «Діана плюс» пропонує вашій увазі три набори для виготовлення ляльок-мотанок: «Оріана», «Одарка» і «Наталка-Полтавка». Кожна лялечка має свій цікавий одяг і оздобу, тож вам обов’язково сподобається процес виготовлення таких симпатичних кралечок!

лялька мотанка своїми руками

Творіть, вигадуйте і реалізовуйте свій творчий потенціал, і нехай ваші мотанки стануть найкращими сімейними оберегами!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика