Купити нитки і упорядкувати їх: місія здійсненна!

Перед кожною рукодільницею рано чи пізно постає проблема: купити нитки для вишивання чи в’язання легко, а от зберігати їх так, щоб потім самій не заплутатися у власних запасах – це вже справа не для слабкодухих! Нитки часто плутаються, гублять номерки, а потрібний відтінок зазвичай опиняється в найдальшому місці суцільного великого клубка! Саме тому ми вирішилися поділитися з вами кількома простими ідеями організації рукодільних багатств.

купити нитки

Спосіб перший, найпростіший: купити нитки і готовий органайзер для них

Фабричний органайзер – дуже зручне пристосування, яке дозволяє гарно впорядкувати нитки за номерами, кольорами чи видами, це вже як ви забажаєте. Готові органайзери бувають у вигляді пластикових коробочок, дерев’яних комодиків з багатьма відділеннями, плоских бобін з отворами та інших форм. Але тут є один суттєвий мінус: така річ, як правило, коштує недешево і тягне за собою незаплановані витрати.

Спосіб другий: креативно-економний

Творчі люди не були би творчими людьми, якби не змогли вигадати спосіб зекономити кошти і зберегти при цьому ідеальний порядок у власних рукодільних запасах! Тим більше що варіантів організації ниточок можна придумати безліч, і ми підкажемо вам кілька найцікавіших:

  • Використовуйте прищепки замість бобін, які до того ж дуже зручно фіксують кінчик нитки.
  • Сільничка або невелика скляна баночка з отворами у кришці може стати чудовим утримувачем для маленьких моточків:
  • Багато дірочок у друшляку чи ситечку для заварювання чаю – і ваші нитки не плутаються! Обирайте потрібний розмір!

Ну що, не так вже й складно, правда? Було би бажання й підручні засоби! Організовуйте зберігання своїх рукодільних запасів легко і просто, і нехай потрібні вам ниточки завжди будуть під рукою!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *