Іграшки з помпонів: майстер-клас та ідеї для втілення

Кому з дітей не подобаються помпони? Мабуть, таких не існує! Яскраві кольорові кульки з ниток такі м’якенькі й приємні на дотик, а як цікаво їх робити самостійно! Але ще більше захопити ваших малюків допоможуть іграшки з помпонів, адже зробити їх можна легко і швидко! Тож пропонуємо вам міні майстер-клас із виготовлення помпонів і даємо підказку, як їх застосувати.

іграшки з помпонів

Іграшки з помпонів: що можна вигадати

При достатньо бурхливій фантазії на основі звичайних помпонів можна створити дуже велику кількість цікавих персонажів, які можна використати для дитячої гри. Експериментуйте з кольорами, з’єднуйте помпони між собою, надавайте їм різної форми за допомогою ножиць, приклеюйте або пришивайте додаткові елементи (очі-гудзики, носик, ротик і т.д.). Ось лише декілька ідей для іграшок з помпонів:

Як зробити помпон на вилці

Звичайно, перш ніж робити з помпона іграшку, потрібно виготовити сам помпон. Це настільки просто, що з таким завданням легко впорається і дитина. Існує декілька способів виготовлення помпонів, один з них – помпон на вилці. Щоправда, він у вас вийде невеликого розміру, але і такі маленькі помпончики згодяться для іграшок. А якщо вам потрібен помпон більшого розміру, то замість вилки можете використати свої пальці.

Для роботи вам знадобляться:

  • вилка;
  • нитки;
  • ножиці.

Візьміть яскраву нитку і намотайте її багато разів на вилку, як показано на фото.

іграшки з помпонів

Відрізок нитки того ж кольору протягніть між зубчиками вилки і обмотайте ним заготовку, а тоді міцно стягніть і зав’яжіть вузлик:

іграшки з помпонів

Обережно витягніть вилку з-під намотки:

іграшки з помпонів

За допомогою ножиць обріжте краї намотки так, щоб утворилася кулька. Помпон готовий!

іграшки з помпонів

Як бачите, така хенд-мейд ідея не потребує великої кількості матеріалів, тому ви разом зі своїми дітками зможете швидко зробити багато цікавих іграшок. Тож залучайте малюків до творчості і весело проводьте час разом!

Автор: Вікторія Чорній

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *