Дизайн кухні та дитячої вишивкою – огляд нової серії книг «Золота колекція»

Сьогодні, здається, неможливо уявити собі інтер’єр квартири (дизайн кухні чи дитячої), в якому вишивка виглядала б дивно. Тож загляньмо разом на сторінки книг-новинок з нової серії «Золота колекція. Українська вишивка», які вже в продажу в нашому інтернет-магазині:

дизайн кухні, дитяча кімната, вишива

№11 – «Солодке дитинство» — дизайн інтер’єру дитячої кімнати

Ця книга допоможе вам прикрасити інтер’єр дитячої кімнати вишитими дрібничками: алфавітними буквами, ростоміром, подушечками, метеликами, картинками. А також подарує схеми вишиванок для діток, а саме: христильного набору, вишиванки для дівчинки, вишиванки для хлопчика, вишитої суконочки.
Яскраві кольори, симпатичні квіточки й веселі смужки — ваші дітки обов’язково оцінять такі незвичайні елементи декору, які поєднані з українською вишивкою.
Дизайн інтер’єру, наповнений власноруч виготовленими інтер’єрними елементами, несе не лише зовнішню красу, а й набагато більше – теплоту маминих рук, любов, позитивну енергетику. Тому інтер’єр, в якому є вишиті елементи, стає таким домашнім.

дитяча кімната, вишивка

№12 – «Затишний дім» — сучасний дизайн кухні в етностилі

Вишивка в декорі кухні. Ніжні вишиті сюжети на природніх матеріалах — ось якою відтворить дана книжка в вашій уяві кухню, яка передаватиме теплоту жіночих рук, позитивну енергетику та сприятиме хорошому настрою. Книга містить цікаві ідеї щодо дизайну інтер’єру кухні вишивкою.
Книга допоможе наповнити дизайн кухні та подарує багато корисних схем вишивки:
— картин в українському стилі,
— оберегових семплерів та кухонних рушників (декілька варіантів схем «Дерево життя»),
— мішечків,
— декоративних подушечок,
— сувенірів,
— вишитого годинника…
А також чимало яскравих інтер’єрних фотографій у супроводі ліричних строф.

дизайн кухні, вишивка

Вишивка – це орнаментальна скарбниця народного генія. Елементи символіки сучасних орнаментів української народної вишивки перегукуються з орнаментами, якими прикрашали далекі наші предки. Народ творив, знаходив і стверджував власний, оригінальний стиль. Постійно оновлюючись і збагачуючись новими рисами, мистецтво вишивки ніколи не поривало зв’язку з сучасністю.

Ці випуски Золотої колекції надихнуть вас на творчість та подарують позитивні емоції. Тож поспішайте насолодитися чудовими творчими матеріалами! Замовляйте в інтернет-магазині «Діана плюс«!
Приємного Вам вишивання!

До нових зустрічей на сторінках нових книг про вишивку від «Діана плюс».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *