Декор на День Валентина: створюємо романтичну атмосферу своїми руками

Традиція святкування Дня Валентина прийшла до нас з-за кордону, але за останні роки впевнено закріпилася в Україні. І це чудово, адже таким чином у всіх закоханих пар з’явилася додаткова нагода висловити один одному свої почуття! А щоб свято пройшло вдало і запам’яталося надовго, просто необхідно створити вдома особливу атмосферу, яка відразу налаштує вас і вашу половинку на романтичний лад. Тому наша сьогоднішня тема: декор на День Валентина своїми руками!

декор на день валентина

Як прикрасити оселю до святкування Валентина

При наявності бурхливої фантазії та мінімуму підручних матеріалів можна створити вдома справжню казку для закоханих! Для декору підійдуть паперові віночки, гірлянди з квітів, ароматизовані свічки і сердечка у будь-яких втіленнях – адже саме символ серця є головним елементом цього свята. Традиційно використовують всі відтінки червоного та рожевого, хоча можна поекспериментувати і вигадати власну оригінальну кольорову комбінацію. Ось лише кілька ідей для вашого натхнення:

Все про свято Валентина: будьте готові на 100%!

А хочете дізнатися більше про День Закоханих? Історія та традиції його святкування в різних країнах, рецепти смачних десертів у формі сердечок, детальні майстер-класи по виготовленню пурпурового серця, «валентинки» з конвертом та романтичної листівки… Все це обов’язково стане вам в нагоді та допоможе гарно підготуватися до свята! Шукайте всю перелічену інформацію в січневому випуску журналу для жінок «Діана» №13 (1):

Час до 14 лютого ще є, тож ми сподіваємося, що ви встигнете обрати для себе найкращий варіант святкового декору! Нехай це романтичне свято пройде чудово, а ваше кохання залишається міцним не тільки цього дня, а завжди!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *