Цікавий hand made декор будинку: нові ідеї для спекотного літа!

Довгожданий сезон відпусток ось-ось настане, тому саме час подумати про оновлення навколишнього простору. Літній hand made декор оселі допоможе налаштуватися на приємні теплі дні та вечори, подарує яскраві нотки та зробить ваше літо неймовірно затишним!

hand made декор

Квітковий hand made декор: оригінальні ідеї

Кольорові, яскраві, духмяні квіти – один із незамінних символів літа. Вже самі по собі вони можуть суттєво оживити будь-яке приміщення, а якщо прикласти трішки зусиль і вигадати незвичайне оформлення та подачу букета, то він може стати головним акцентом інтер’єру.

Найпростіший варіант – поставити квіти в невеличкі пофарбовані власноруч скляні бутлики. Робиться це просто і швидко за допомогою фарби у спреї, пензлика та блискіток, а виглядає дуже ніжно й зворушливо. Великою перевагою такого hand made декору є те, що кольори та відтінки цих оригінальних вазочок ви зможете підібрати під свій інтер’єр. Вищий пілотаж – повторити малюнок квітів на склі!

Дуже оригінально виглядають квіти не в звичайних вазах, а в… столовому посуді! Так-так, чайники та келихи теж можуть бути багатофункціональними!

А для тих, хто живе у власному будинку, можливостей творчої самореалізації ще більше, адже по-літньому прикрасити можна не лише внутрішні приміщення, а й двір! Причому, для цього не потрібно якихось вартісних матеріалів: ті ж самі звичайні квіти чудово виглядатимуть в антуражі бляшаного відра, непотрібної шини чи дерев’яного ящика. Ще краще, якщо у вас збереглися давні дерев’яні меблі – навіть старенький сервант, пофарбований в яскравий колір, може стати чудовим фоном для пишного цвітіння!

Hand made декор із в’єтнамок

Спеціально для тих, хто починає мріяти про пляж із перших днів літа, пропонуємо чудову ідею: композиції, зроблені з в’єтнамок! Виявляється, це яскраве літнє взуття може стати вдалим матеріалом для декорування. Додатково можна використати окуляри від сонця, квіти, стрічки – все, що буде створювати ваш відпочинковий настрій!

Морська тема

Ну і яке ж може бути літо без ще одного постійного символу – вигадливих мушель та морських камінців? Ці природні матеріали можна застосувати в надзвичайно великій кількості варіантів: для створення гірлянд, підсвічників, віночків, «музики вітру» та багато чого ще!

Ще більше ідей декорування оселі ви знайдете в спеціальному журналі для невтомних та креативних любительок створювати красу власноруч — «Hand Made».  Тож налаштовуйтесь на літо, озброюйтесь нашими ідеями і прикрашайте свій будинок до нового теплого сезону!

Підготувала Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *