Цікаві вироби своїми руками: що можна зробити з паличок від морозива

Кожна творча людина знає, що при наявності бажання та натхнення оригінальні вироби своїми руками можна створювати буквально з будь-чого! Знайти цікаве застосування можна і камінчикам, і дротикам, і гілочкам, і ниточкам, і гудзикам, і клаптикам паперу чи тканини, і ще дуже багато яким матеріалам, що потрапляють під руку. А ось чи могли ви уявити, які незвичайні речі можна робити із звичайнісіньких паличок з-під улюбленого ескімо?

вироби своїми руками

«Паличкові» вироби своїми руками

Перша приємність, яка на вас очікує, це той факт, що для збору достатньої кількості матеріалу вам доведеться з’їсти багато морозива! Палички з-під нього треба гарно промити та дати їм висохнути.  А якщо ви дбаєте про струнку фігуру і солодкого не їсте, то цілком можете замінити палички з-під ескімо дерев’яними медичними шпателями, які продаються в аптеках.

вироби своїми руками

Використати такий підручний матеріал можна по-різному. Крапля клею та всього кілька паличок – і у вас уже є оригінальна рамка для фото!

Якщо вмієте малювати, то на основі з паличок можна створити оригінальні картинки:

Також із дерев’яних паличок можна виготовити оригінальні підставки під олівці, органайзери для біжутерії, книжкові закладки, шкатулки, мініатюрні меблі, ялинкові прикраси та навіть справжнісінькі палаци!

Як зробити пазли з паличок

А вашим діткам дуже сподобаються незвичайні пазли, виготовлені з дерев’яних паличок! З їх допомогою можна організувати багато цікавих ігор, наприклад, хто швидше складе картинку на дитячому святі.

Зробити таку забавку зовсім нескладно. Спочатку складіть палички в щільний рядочок та зафіксуйте їх скотчем, як показано на фото:

вироби своїми руками

Щедро змажте поверхню клеєм, приклейте будь-яку картинку чи фото і ще раз змастіть клеєм:

вироби своїми руками

Коли клей висохне, акуратно зніміть скотч і розріжте палички між собою. Пазл готовий!

вироби своїми руками

Як бачимо, навіть звичайна та нічим не примітна паличка з-під морозива може стати основою для чудових виробів своїми руками. То що – йдемо за морозивом? )

Підготувала Вікторія Чорній

вироби своїми руками

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *