Цікаві сайти для рукодільниць: ТОП-5 платформ для натхнення та творчості

Як часто ви шукаєте натхнення в інтернеті? Мабуть, питання недоречне, адже сьогодні відповіді на будь-які питання легко дає всесвітня мережа. Але, щоб знайти справді корисну й перевірену інформацію, інколи потрібно переглянути десятки сторінок. Тому сьогодні ми вирішили розповісти вам про наші улюблені цікаві сайти, де можна знайти багато ідей на теми декору, хенд-мейду та стилю.

цікаві сайтиЦікаві сайти для сучасних рукодільниць

Відкриває наш список розкішний портал «Homester», присвячений дизайну і створенню затишного інтер’єру. Тут ви знайдете ідеї сезонного та святкового декорування, поради експертів по оформленню різних приміщень будинку, детальні майстер-класи і головне – багато яскравих ілюстрацій! Портал дуже стильний, читати його – одне суцільне задоволення!

цікаві сайти

Ще один сайт, наповнений цікавою та корисною інформацією для жінок-рукодільниць і не тільки рукодільниць – «Ідеї декору». Тут є і покрокові майстер-класи, і варіанти дизайну для дому та двору, і поради по стилю. Однією з переваг цього сайту є те, що він повністю україномовний. Особливість: матеріали подаються, в основному, у вигляді зображень, тексту мало, зате переглядати фотографії справді цікаво!

цікаві сайти

«Handmadeidea» — наш наступний фаворит серед сайтів, присвячених хобі та творчості. Тут є багато ідей для дому та саду, цікаві варіанти дизайну інтер’єрів, а також підказки для виготовлення оригінальних саморобок: чого вартий один лише органайзер для прикрас із лотків для яєць!

цікаві сайти

Інформаційно-розважальна веб-платформа «Ua Modna» популяризує українську культуру та мистецтво, до яких відносяться і наші улюблені вишивка та інші види творчості. Саме тому ми просто не могли оминути увагою цей сайт! Обов’язково відвідайте його – ви будете в захваті!

цікаві сайти

Для тих, хто цікавиться традиційною українською вишивкою, надзвичайно корисним стане блог «Prekrasa Studio». Авторка блогу Ольга Нарбут з великою шаною і трепетом збирає інформацію про старовинні техніки шиття та організовує цікаві майстер-класи. На сторінках блогу ви знайдете рідкісні прадавні візерунки, світлини старовинних рушників та сорочок, цікаву інформацію про традиційну вишивку.

цікаві сайти

Звичайно, на безмежних просторах інтернету є ще багато цікавих сайтів для творчих людей. Якщо ви знаєте такі – обов’язково діліться посиланнями в коментарях, вам будемо вдячні і ми, і наші читачі! Чекаємо на зворотний зв’язок від вас і сподіваємося, що наш «Діана-клуб» також входить у ваш особистий перелік якісних українських блогів, присвячених творчості!Підготувала Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика