Актуальний тренд в’язаної моди: плетений одяг для ляльок!

Пам’ятаєте, як цікаво було в дитинстві гратися з улюбленими ляльками? Ми турбувалися про одяг для пупсиків, закутували їх в ковдрочки, вкладати спати або виводили на прогулянки… Та що там заперечувати – багато з нас і зараз в душі залишаються маленькими дівчатками, які полюбляють гратися ляльками! Тому й не дивно, що останнім часом все більшої популярності набуває мода на створення повноцінного лялькового гардеробу, важливе місце в якому займає плетений одяг для ляльок.

одяг для ляльок

Плетений одяг для ляльок

Сплести сукню, шапочку чи кофтинку для улюбленої ляльки не так вже і просто, адже для цього потрібно вміти гарно вправлятися зі спицями чи гачком дуже малих розмірів. В’язальниці зі стажем знають, як іноді важко не заплутати клубочки ниток при жаккардовому в’язанні або гарно вив’язати складний візерунок типу косички. А якщо все це ще й робиться в мініатюрі, то тут вже мова йде про майже ювелірну роботу! Але такі майстрині є, і їхні маленькі плетені витвори вражають красою і рівнем виконання. Пропонуємо і вам відвідати їхні сторінки в Інстаграмі:

  • Мешканка Одеси @tetyana_vyazovska у своєму профілі ділиться фотографіями чудових мініатюрних светриків, які вона плете не замовлення:
  • «Бабуся, яка досі бавиться ляльками» — саме так називає себе власниця сторінки @american_girl_doll_knits. Ця жінка не лише плете авторський одяг для ляльок, а й створює цілі фотоісторії:
  • Чудові шапочки, кофтинки та інші предмети лялькового гардеробу можна побачити також на сторінці @dollsize.kdo:
  • І ще один дуже цікавий профіль ми залишили наостанок – знайомтеся зі сторінкою @littlecottonrabbits! Ця жінка в’яже іграшкових звірят і сама ж одягає їх. Тут ви побачите надзвичайно стильні комплекти лялькового одягу, які виглядають дуже затишно й красиво:

Сподіваємось, наша стаття додала вам натхнення для створення плетеного міні-гардероба для ляльок. І навіть не сумніваємось, що ви особисто отримаєте від роботи та гри не менше задоволення, ніж ваша молодша сестричка чи донька! Тож не втрачайте в собі дитину і успішних вам творчих експериментів!

Автор: Вікторія Чорній

одяг для ляльок

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *