7 ідей декору на Хеловін своїми руками

Закордонне свято Хеловін для нас чуже, але останнім часом його все частіше святкують і в нашій країні. Яскраво-помаранчеві гарбузи, симпатичні павучки, летючі миші й привиди – такий різнобарвний і веселий декор здатний підняти настрій навіть в найхолодніші осінні вечори, а це зайвим не буває, правда ж? Тому пропонуємо вам також створити святкову атмосферу за допомогою списку з семи простих ідей декору на Хеловін своїми руками!

Хеловін своїми руками

Гарбузова родина

Щоб красиво декорувати гарбуза, зовсім необов’язково володіти навичками фігурного вирізання по цьому овочу, натомість ви легко зможете створити прототип кожного члена своєї сім’ї! Все, що вам буде потрібно – це відповідна кількість свіжих гарбузиків, стійкий маркер та кілька елементів одягу чи аксесуарів.

Хеловін своїми руками

Посуд у вигляді мумій

Ці оригінальні ємкості для цукерок виглядатимуть дуже незвичайно і сподобаються вашим дітям не менше, ніж їхній солодкий вміст!

Хеловін своїми руками

Гарбуз із солодощами

Із штучного гарбуза, розрізаного навпіл, може вийти чудовий контейнер з кришкою для цукерок:

Хеловін своїми руками

«Металеві» гарбузи

Додайте традиційним хеловінським овочам трохи гламурності й блиску за допомогою тонких листів фольги!

Хеловін своїми руками

Домівки павуків

Візьміть кілька звичайних скляних банок, кілька разів обгорніть їх марлею, причепіть декоративних павучків і помістіть всередину по свічці – ось і все, моторошне павуче гніздо з підсвіткою готове!

Хеловін своїми руками

Ароматичні цукеркові свічки

Щоб додати до вечірнього світіння трішки солодкого аромату, достатньо помістити свічки в скляні ємкості, до половини заповнені цукерками!

Хеловін своїми руками

Вхід, затягнутий павутиною

Господарі з особливо сміливим почуттям гумору можуть задекорувати вхід у свій будинок павутиною з тієї ж таки марлі! Для досягнення ефекту зістарення вимочіть марлевий відріз у відрі з чаєм протягом ночі і дайте йому висохнути, а тоді хаотично поріжте ножицями на смужки та повитягуйте нитки.

Хеловін своїми руками

Ну як, не так уже й складно, правда ж? Адже піднесений святковий настрій ми можемо створити собі самі! Тож бажаємо вам теплої родинної атмосфери навіть у найпохмурішу погоду!

Джерело: http://www.hgtv.com/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *