Україна вражає: цікаві деталі проведення Євробачення 2017

Всі ми чудово пам’ятаємо піднесені емоції, які опанували українців у цей же час минулого року – саме тоді наша талановита Джамала виборола для України право приймати в себе співочих гостей з усієї Європи. Довгі місяці підготовки, суперечки над реалізацією окремих проектів та виснажлива організація процесу вже позаду, і сьогодні ввечері ми, нарешті, почуємо ім’я чергового переможця цього конкурсу. А поки що давайте дізнаємось про деякі цікаві подробиці проведення Євробачення 2017!

проведення Євробачення 2017

Проведення Євробачення 2017 в Україні: плітки та факти

Конкурс «Євробачення-2017» – це один із наймасштабніших столичних заходів цього року. Саме зараз, в перші дні травня, Київ буквально гуде від величезної кількості гостей та вболівальників з різних країн світу. Всі головні події конкурсу відбуваються у Міжнародному виставковому центрі, який здатен вмістити до 10 000 осіб. На Хрещатику облаштоване містечко Євробачення з багатьма видами розваг та великим екраном, ще один додатковий екран розміщений у фан-зоні на Софійській площі, тож спостерігати за учасниками можна без проблем.

Звісно ж, проведення Євробачення 2017 не могло не обрости цікавими фактами та подробицями:

  • Дизайнером сцени виступив німецький спеціаліст Флоріан Відер, який вже має за плечами подібний досвід – він спроектував чимало сцен для різних популярних проектів раніше. За його задумом, форма сцени повинна символізувати Україну як центральну частину Європи. Відсутність гострих кутів та округлі вигини сцени теж невипадкові – за традицією Євробачення, «чоловічий» та «жіночий» дизайни щороку чергуються, тож Україні випало представляти плавний дизайн із «жіночим» характером!

проведення Євробачення 2017

  • Символом конкурсу цього року було обрано українське намисто, яке здавна вважалося оберегом та неповторною прикрасою, адже кожна намистина в ньому – унікальна. Гасло Євробачення 2017 звучить як «Celebrate Diversity», що означає «Шануймо різноманіття».
    проведення Євробачення 2017
  • Україну на цьогорічному конкурсі представляє гурт «O.Torvald». Її соліст Женя Галич – людина з оригінальним почуттям гумору! Він пообіцяв зробити на своєму обличчі татуювання із зображенням італійського конкурсанта Франческо Габбані, якщо той переможе. Ну що ж, побачимо!
проведення Євробачення 2017

Женя Галич

проведення Євробачення 2017

Франческо Габбані

  • Ведучі Євробачення 2017 в Україні – Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко. За весь період проведення конкурсу вони проведуть три супершоу, а костюмів у кожного з хлопців буде по сім. До речі, загальна вартість їхнього вбрання (за даними сайту публічних закупівель Prozorro) становить майже 900 тисяч гривень.
проведення Євробачення 2017

Ведучі Євробачення 2017

Як виявилось, українські ведучі вміють виступати не гірше, ніж самі учасники! Ось як колоритно й гучно вони відкрили другий півфінал:

Ну що ж, будемо чекати фінального виступу цього яскравого конкурсу і тримати кулаки за наших представників!

Підготувала Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика