Починаємо вишивати мережки

Рейтинг користувача:  / 0

Мережки це наскрізні рахункові декоративні стібки. Основою для них послужив звичайний ручний шов , застосовуваний для підшивки рубців.
Тканину необхідно зап’ялити або натягнути на рамку для вишивки. Всі мережки починають виконувати з закріплення бокових ниток. Вишивають спочатку вертикальний стовпчик стібком лічильної прямої гладі. Необхідно використовувати для стовпчика нитки для вишивки, що дорівнюють товщині ниток тканини або прошивати стовпчик кілька разів. У стовпчику тканина повинна бути щільно зашита стібками лічильної прямої гладі. Висоту стовпчика визначають залежно від висоти мережки. Якщо мережка висока, то і стовпчик відповідно високий, якщо мережка вузька, то і стовпчик відповідно не високий. Переважно мережки виконують справа наліво, але, може бути і навпаки. Якщо спочатку роботи точно визначили висоту мережки, то від виконаного верхнього краю стовпчика з правого боку можна перейти до закріплення стібками ниток тканини у верхньому краї. Якщо тканина не дуже щільна, бічні нитки не поспішайте підрізати.

Детальніше...

ОЗДОБЛЮВАЛЬНА МЕРЕЖКА

Рейтинг користувача:  / 0

Для виконання цього виду мережки необхідно взяти тканину щільного полотняного плетіння, однотонні або контрастні нитки, або як у нашому випадку контрастні шовкові. Потім на тканині виконуєте підготовчі етапи для безпосереднього виконання мережки. Закріпіть нитки тканини. Виконують для цього качалочки або стібки двосторонньої гладі в стовпчик, на висоту мережки, на трьох нитках тканини. Наприкінці стовпчика стібків нитку закріпіть, простягнувши її по виворітній стороні під стібками двосторонньої гладі. Далі акуратно підріжте маленькими гострими ножицями нитки з лівого боку від качалочок. Підрізані нитки витягніть на розмір необхідної довжини мережки.

Детальніше...

Хризантема

Рейтинг користувача:  / 0

У Європі хризантема з'явилася в 1676 році. Завіз її голландець Рееде до Англії. Французи вважають, що хризантеми вперше з'явилися в Марселі в 1789 році і завіз її французький мандрівник П'єр Бланкшір. Однак привезені ними рослини були схожі на ромашки і не справили особливого враження. Тільки після 1829, коли французький садівник Берні в результаті дослідів з посівом насіння хризантем отримав гарні різновиди, публіка ними зацікавилася. З часом цю квітку можна було побачити практично в кожному англійському саду - хризантеми чудово переносили англійські тумани і цвіли навіть до настання легких заморозків. Під час святкування дня народження Шиллера в 1859 році бюст письменника був оточений тисячами хризантем, найрізноманітніших за кольором і формою, які тоді тільки існували.

Детальніше...

Металізовані нитки

Рейтинг користувача:  / 0

   Муліне, ірис, шерсть - це все нитки для вишивки та інших рукодільних штучок. Поява металізованих ниток для вишивки стала хорошим подарунок для роботи майстриням. Протягом багатьох років вишивка металізованими нитками прикрашала одяг королів і священнослужителів. Первинно цей вид ниток був виготовлений із золота і срібла. Тому нитки були дуже дорогими і їх могли купити тільки заможні люди, але сучасна технологія дозволяє створювати металізовані нитки, використовуючи поліестр, відкрила світ вишивки металом для всіх. У сучасних дизайнах часто пропонують використовувати металізоване муліне для створення ефекту сяйва снігу дорогоцінних металів або каменів. Крім того,  вечірні сумочки для жінок з тканини або м'якої шкіри також дуже часто виготовляють з використанням цих ниток. Сучасні молоді люди, що стежать за модою, люблять виблискувати. У сорочок під смокінг прострочують металізованими нитками комірці, манжети або передню частину планки з ґудзиками. Навіть повсякденний одяг відповідно до тенденцій моди обробляють таким чином.
     З одного боку , металізовані нитки надихають своїм зовнішнім виглядом , а з іншого - будова металізованих нитки зазвичай вимагають підвищеної уваги. Металізовані нитки являють собою нитки , обвиті металевою плівкою , ядро яких складається з віскози або нейлону. Це ядро фарбується в один колір з металевою плівкою ( майже будь-якого кольору).

Детальніше...

.