-

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Важко знайти людину, яка б не любила тварин - всіх без винятку або тільки один з видів. Але все ж, кожному до душі ті чи інші якості домашніх вихованців - будь то активна пустотлива собака, веселий папуга або мовчазні спокійні рибки. Вони такі милі, смішні і так нас люблять. А не так давно вчені все частіше стали говорити про те, що домашні тварини лікують людей. З'явився навіть спеціальний термін - анімалотерапія.
 

Кішки, собаки, рибки, гризуни - всі ці домашні тварини лікують хвороби і піднімають настрій своїх господарів.

 

Є думка, що кішки - лікарі від природи. Їхнє муркотіння здатне заспокоювати нерви, а ще знижувати тиск і приводити в порядок роботу серця. Пухнаста і тепла котяча шерсть - відмінно прогріває суглоби у людей, страждаючих артритом і ревматизмом.
 

Кошенята з одного посліду здатні лікувати по-різному. Деякі кішки будуть тяжіти до місць, які болять, а деякі ні. Останні просто цього не вміють. Так вже вирішила природа.

 

Собаки - інша справа. Кішка може справляти усі свої справи вдома, а собачку обов'язково потрібно вигулювати, а значить, і сам господар змушений буде довго гуляти на свіжому повітрі разом зі своїм другом. Сама людина поодинці навряд чи змусить себе вийти на прогулянку. А от з собакою вийти - це обов'язково. Вигулювати треба і в сирість, і в холод. Іноді приємного мало, але користь постійна.

 

Це далеко не все, що домашні тварини лікують. Ігри дітей, що страждають розладами ЦНС, на очах полегшують їхню хворобу. Крім того, діти, постійно когось опікаючи, самі звикають доглядати і дбати про собаку.
 

Коні - одні з найрозумніших свійських тварин. Звичайно, тримати їх вдома неможливо. Може, хіба що в сільському будинку, але така можливість є не у всіх. Любителі коней вирішують цю проблему, приїжджаючи на іподроми.
  Kamagra

Крім приємного спілкування кінь дає людині можливість активно рухатися. Наїзник відчуває рухи коливання в різні боки в різних напрямках. Ці рухи - прекрасне тренування суглобів, м'язів і вестибулярного апарату. Крім того, вони тренують координацію рухів.

 

Домашні декоративні рибки не здатні спілкуватися зі своїми господарями, їх неможливо потискати або погладити. Але споглядання плавних рухів жителів акваріума сприяє зняттю стресів і депресій. А сам акваріум зволожує повітря, людині стає легше дихати.
 

Розмови декоративних папуг і канарок часто набридають. Але такі вихованці просто незамінні для людей, прикутих до ліжка, або страждаючих депресіями. До речі, пернаті можуть лікувати навіть сильні головні болі.


Кролики, морські свинки і хом'ячки сприяють розвитку комунікабельності.

 

Більше цікавого – у журналі «Геркулес».

cs-nsk

Додати коментар


Захисний код
Оновити

.