Домашній handmade-бізнес

Щоб handmade-бізнес приносив дохід, потрібно: яскрава ідея, якість виконання і хороша заявка про себе.
Сьогодні хороший handmade є затребуваним і цінним товаром, дедалі більше людей хочуть порадувати близьких подарунком ручної роботи. Багато майстрів, для кого hаndmade став серйозним захопленням, хоча раз замислювалися про те, щоб улюблена справа приносила дохід. Основна його особливість – це можливість почати свою справу в домашніх умовах.

Головна відмінна риса handmade речей – їх унікальність і одиничність. Створювати можна все, що завгодно: букети з цукерок, листівки ручної роботи, новорічні прикраси. Це досить прибутковий вид діяльності, який дозволяє жінкам створити свій бізнес власними силами без особливих грошових затрат.

Домогтися того, щоб handmade-товари добре продавалися, не так вже й складно, як може здатися. Поради допоможуть вам заощадити час і спрямувати зусилля в правильне русло:
— Визначте для себе, які вироби ви робите найкраще, із задоволенням, чи мають ваші роботи свій виражений стиль. Якщо не мають, подумайте над його створенням.
Виберіть свою нішу і станьте кращою в ній. Постарайтеся знайти те, чого ще немає у ваших конкурентів. Намагаючись робити все, ви будете поступатися майстру, який робить щось одне, але пропонує при цьому 30 оригінальних дизайнів.
— В умовах ринкової економіки виграє той, хто може запропонувати покупцеві щось найцікавіше. Навіть досвідчені майстри постійно шукають щось нове в handmade: нестандартний підхід, використання нових матеріалів і технік.

— Постарайтеся звузити коло покупців, на яких ви орієнтуєтеся, неможливо створити товар «для всіх» – у кожного товару є свої покупці, і люди, які ніколи його не куплять. Орієнтуючись в перевагах і потребах ваших покупців, ви зможете зробити ваші вироби дійсно такими, щоб їх захотіли купити.
— Визначте для себе той рівень доходу, заради якого ви готові вкладати свій час і ресурси. Підрахуйте, скільки часу ви готові витрачати на тиждень на ваш hаndmade-бізнес, враховуючи час на покупку матеріалів, роботу з клієнтами? Скільки часу витрачаєте на виконання одного замовлення? Скільки матеріалів йде на один виріб і яка їх вартість? Оцініть ринок і прикиньте, за якою ціною можуть продаватися ваші вироби.

— Свою handmade-справу можна розкручувати через соціальні мережі. Придумайте звучну і яскраву назву для свого виробництва. Вона повинна привертати увагу і при цьому відображати суть – так люди швидше знайдуть вас через пошук. В описі сформулюйте свою концепцію коротко, але ємко. Сучасний інтернет-користувач в середньому витрачає на перегляд сторінки 2 секунди. І ви повинні встигнути зацікавити його за цей час. Постарайтеся придумати цікаве оформлення для своїх виробів, товар повинен перш за все виглядати привабливо.
— Інший шлях – реалізовувати свою handmade-продукцію через спеціалізовані магазини.
— Беріть участь у виставках – це задоволення недешеве, зате прекрасна можливість і себе показати, і на інших подивитися.

І не сподівайтеся на щось одне. Нехай всі ваші друзі і знайомі не тільки знають, що ви добре шиєте або в’яжете, але і продаєте свої вироби, і берете замовлення.
Вдалого Вам старту!

З майстер-класами виготовлення усіх виробів, які зображені на фотографіях, можна ознайомитися в журналах «Diana» на нашому сайті www.dianaplus.com та у відеороликах.

handmade-бізнес

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *